Przesyłki przyjazne dla środowiska

Składając zamówienie w HappyCoco możecie mieć pewność, że do zapakowania Waszej przesyłki użyjemy jedynie przyjaznych środowisku i naturalnych materiałów – zero plastiku i niebiodegradowalych elementów!

Pudełka fasonowe z tasiemką – używamy pudełek fasonowych z taśmą zrywającą, gdyż do ich pakowania nie potrzebujemy nawet centymetra taśmy. Pudełka wykonane są z grubej i wytrzymałej tektury, dzięki czemu możesz dać im drugie życie w postaci pudełka na drobiazgi. W razie reklamacji lub chęci zwrotu zamówienia nasze pudełka idealnie nadadzą się do jego odesłania.

Papierowe etykiety kurierskie – nie korzystamy z plastikowych koszulek na listy przewozowe. Wybrałyśmy papierowe etykiety z nietoksycznym klejem nadające się do recyklingu oraz metodę termodruku – wraz z pudełkiem bez obaw możesz wrzucić je do kontenera na papier.

Taśma papierowa – w przypadku pakowania „Na prezent” gdzie niezbędne jest nam użycie taśmy, używamy wyłącznie ekologicznej taśmy papierowej podklejonej kauczukiem, która w 100% podlega recyklingowi.

Wypełnienie – do pakowania i zabezpieczenia produktów używamy wytrzymałego pergaminu papierowego. Natomiast do wypełnienia paczki i otulenia produktów wykorzystujemy ścinki z papieru kraftowego. Obydwa elementy pakowania nadają się do recyklingu, ale naszym marzeniem jest abyście nadali im drugie, a nawet trzecie życie poprzez ponowne wykorzystanie ich!

E-Faktura – koniec z szukaniem faktur po szufladach! Za wszystkie zakupy w HappyCoco otrzymasz od nas fakturę elektroniczną wprost na Twój adres e-mail (w przeciągu 2-3 dni roboczych od otrzymania przez nas środków, ale zazwyczaj fakturę wystawiamy jeszcze w ten sam dzień, w którym złożysz zamówienie). Ekologicznie i praktycznie! 

eco-tag

Papierowe etykiety – drukowane są na sztywnych papierach ekologicznych, posiadających certyfikat FSC. Znajdziesz je w niektórych z naszych produktów, są w pełni biodegradowalne i bezpieczne dla środowiska, świetnie sprawdzą się jako mini zakładka do książki. 

Podziękowania i kartki z dedykacją  –  do każdego zamówienia dorzucamy podziękowanie zawierające najważniejsze informacje o naszej działalności, są one drukowane na ekologicznym papierze z certyfikatem FSC. Wybierając naszą opcję pakowania zamówienia na prezent możesz mieć pewność, że dołączona do niego dedykacja będzie równie przyjazna naturze i biodegradowalna jak podziękowania!