Nasza historia zaczyna się od podróży.. Podczas poznawania Indonezji natknęłyśmy się na pyszne śniadania z lokalnymi specjałami, serwowane w miskach z łupiny kokosa. Przez to jak cieszyły kubeczki smakowe i oczy zapragnęłyśmy, aby w Polsce zrobiło się o nich głośniej!

Zachwyciło nas to, w jaki sposób Matka Natura sprytnie tworzy łupiny, które następnie z pomocą rąk człowieka stają się małym dziełem sztuki. 

Po powrocie do Polski, w tęsknocie za egzotycznym klimatem Azji, rozpoczęłyśmy pracę nad sprowadzeniem ich do Polski, abyście Wy również mogli skorzystać z prezentów natury i podarować im drugie życie. 

Tworząc ten projekt chcemy wesprzeć naszą planetę i pokazać jak łatwo można redukować ilość generowanych śmieci jedynie poprzez korzystanie z produktów, które są w 100% biodegradowalne i nieszkodliwe dla środowiska.

Wszystkie produkty posiadają nasze logo albo etykiety stąd wiecie, że są wykonywane specjalnie na nasze zamówienie.

Jeśli Wam również te tematy są bliskie, nie mogliście lepiej trafić! Wspólnie możemy promować idee #eko i zdrowy styl życia wybierając naturalne produkty od firm z proekologiczną polityką działania.

Bardzo zależało nam na w pełni naturalnych i ekologicznych produktach z bezpiecznych źródeł.

Współpracujemy z lokalną firmą w Wietnamie, która skupuje łupiny i inne surowce od okolicznych rolników. Następnie doświadczeni rzemieślnicy tworzą z otrzymanych surowców prawdziwe, małe dzieła sztuki.

Posiadamy niezbędne certyfikaty potwierdzające nietoksyczność naszych produktów. W ich składzie nie znajdziesz plastiku czy sztucznych lakierów i nabłyszczaczy. Same czuwamy nad całym procesem sprowadzania z Wietnamu, dzięki czemu mamy pewność co do jakości naszych produktów. 

Wszystkie elementy opakowań są wykonane z 100% naturalnych i biodegradowalnych materiałów, bez dodatku plastiku. Do pakowania wykorzystujemy ekologiczny wypełniacz, żeby uniemożliwić zgniecenie i przesuwanie się produktów w czasie transportu. 

Dzięki temu macie gwarancję otrzymania produktu w perfekcyjnym i nienaruszonym stanie.

Zamówienia pakujemy i wysyłamy możliwie najszybciej po otrzymaniu zamówienia. Korzystamy z usług jednej firmy kurierskiej, dzięki czemu minimalizujemy ilość kilometrów pokonywanych przez kuriera i generowany ślad węglowy.

Happy Coco to nasza radość i pasja, więc z ogromną przyjemnością porozmawiamy z Wami o naszych produktach!

Możecie kontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie opowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy Wasze
wątpliwości 🙂

Odwiedź naszego Instagrama i Facebooka:
@happycocostore

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi?
Zadzwoń: 663 043 510

Wolisz napisać?
Napisz: kontakt@happycoco.pl