Dlaczego Happy Coco?

Jesteśmy siostrami, które nie tylko chcą sprzedawać w 100 % ekologiczne produkty, ale również promować zdrowy styl życia, idee zero waste, tworzyć platformę ludzi, których łącza te same wartości, którzy chcą dać drugie życie cudownym łupinom kokosa.

Zamawiamy towar bezpośrednio z Wietnamu od lokalnej rodzinnej firmy, ręcznie pakujemy i wysyłamy paczki do Was, dzięki czemu mamy pełna widoczność całego procesu wykonania naszych produktów, transportu oraz dostawy.

Nasza filozofia – Miski z Dusza ☺

Na miski z łupiny kokosa natknęłyśmy się podczas podroży po świecie, dokładnie w Indonezji. Lupiny kokosa, wykorzystywane są tam najczęściej jako miseczki w których serwowane są smakowite śniadania, które nie tylko cieszą oko i kubki smakowe, ale tez inspirują, jak sprytnie można wykorzystać dary natury i dać im drugie życie ☺

 

Po powrocie do Polski, w tęsknocie za egzotycznym klimatem Azji, zrodził się pomysł, żeby zamówić takie miseczki i podzielić się tym wyjątkowym produktem z innymi i tak bardzo spontanicznie powstało Happy Coco.

 

Chcemy cos zmienić, razem z Wami chronić nasza planetę, budować świadomość jak łatwo możemy redukować ilość śmieci i korzystać z produktów które są w 100% biodegradowalne. Jeśli te tematy są Wam bliskie, bardzo się cieszymy ze trafiliście na nasza stronę, bo wiele nas łączy.Bardzo zależało nam na tym żeby produkty pochodziły z bezpiecznych i ekologicznych źródeł, dlatego znaleźliśmy w Wietnamie lokalna firmę cieszącą się bardzo dobrymi opiniami, która skupuje od okolicznych rolników łupiny kokosa oraz inne surowce  i ręcznie tworzy z nich małe dzieła sztuki. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Nie współpracujemy z żadnymi pośrednikami, hurtowniami, czy magazynami, stad mamy 100% pewność skąd pochodzą nasze produkty.

 

Dostarczamy do Was nasze produkty w 2-3 dni, żebyście mogli jak najszybciej cieszyć się i nich korzystać. Wszystkie elementy opakowania są wykonane z ekologicznym materiałów,100% plastic free. Starannie ręcznie zapakowane paczki dają gwarancje, ze otrzymacie produkt w nienaruszonym stanie,

Chcemy 100% zadowolonych klientów

Happy Coco to nasza radość i pasja, wiec z ogromna przyjemnością porozmawiamy z Wami o naszych produktach  i odpiszemy na wszystkie maile.

 

Zadzwońcie lub napiszcie! Chętnie opowiemy na wszystkie pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.  

 

Chcemy, żeby każdy czul się komfortowo zadając nam pytania, reklamując produkt, same testowaliśmy je na wszystkie możliwe sposoby, żeby znać każdy od podszewki, jak reaguje na ciepło, zimno, co można z nimi robić, a co nie, jeśli na jakieś pytanie nie znajdujecie odpowiedzi na naszej stronie, z radością pomożemy znaleźć odpowiedz, rozwiązać problem.

 

Dzwoniąc do nas nie traficie na infolinie, ale na jedna z nas, albo nasza mamę, która pomaga nam dostarczać  Wam  najlepsza możliwa jakość usług ☺

 

Najbardziej ucieszy nas fakt, jeśli polecicie Happy Coco dalej!

 

 Jak powstają miski i inne produkty?

 

Lupiny kokosa, drewno palmy kokosowej i hebanu oraz bambus są pozyskiwane od lokalnych rolników, a następnie z nich ręcznie tworzone są miski, sztućce, słomki i kubki.

 

Do produkcji nie są wykorzystywane żadne chemiczne substancje, nie są powlekane lakierami, produkt jest w 100% naturalny, miski w ostatniej fazie nacierane są jedynie olejem koksowym, dla naturalnej ochrony. 

 

Szybka wysyłka

Od razu po otrzymaniu Waszego zamówienia, jest ona pakowane i przekazywane do wybranego kuriera. Wszystkie produkty pakowane są w pudelka, papier pakowy albo woreczki lniane, dodatkowo stosujemy ekologiczny wypełniacz, żeby uniemożliwić zgniecenie i przesuwanie się produktów w czasie transportu. Wszystkie produkty posiadają nasze logo albo etykiety stad wiecie, ze są  zrobione specjalnie na nasze zamówienie. 

 

Zamówienia wysyłamy od poniedziałku do piątku, w weekend odpoczywamy i realizujemy inne pasje ☺ Szczegóły na temat warunków dostawy znajdziecie w zakładce dostawa.